مشاوره و سفارش

انواع چاشنی زعفران

یکی از محصولات مورد علاقه رستوران ها و البته کدبانوهای ایرانی بوده که طعم و رنگ بی نظیری را به انواع غذاها می بخشد. عموما در ایران چاشنی زعفرانی را با برند آلس پایس می شناسند.

عصاره زعفران هاتی کارا باکیفیت تهران
پودر عصاره زعفران الیت با قیمت خوب

انواع پودر زعفران

این کالا بیشتر برای خورشت و تولید شیرینی جات به کار رود. عموم مردم و مصرف کنندگان از پودر زعفران برای منزل نیز استفاده می کنند. برای مناطقی از ایران که توانایی خرید خود زعفران بسته بندی شده را ندارند این کالا پیشنهاد شده است. از پودر زعفران در تولید شربت زعفرانی نیز می توان بهره جست. هم اکنون انواع پودر زعفران با برندهای قائنات، جهان، سحرخیزان و سی سیب عرضه می شود.

انواع قطره زعفران

: یکی از تولیدات بی نظیر کشور ایران است که جنبه دارویی داشته و توسط متخصصین و پزشکان برای بیمارانی که نیاز به استفاده از آن دارند تجویز می گردد. قطره زعفران در ایران را بیشتر با نام های زردبند و سنابل می شناسند.

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه فرانیز

۰۹۱۲۰۰۴۳۱۴۵

تلفن ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۵۸۰۸

ایمیل

faraniz.ir@gmail.com

پشتیبانی

۰۹۱۵۵۳۳۵۸۱۴

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخارپور

Call Now Buttonتماس بگیرید