مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه بهترین چای زعفرانی مشهد

فروشگاه بهترین چای زعفرانی مشهد

برای تجربه طعم چای زعفرانی مشهد آن را از جایی معتبر خریداری نمایید. فرانیز فروشگاه بهترین نمونه این محصول می باشد که با خیالی راحت از اصالت کالا می توانید خرید کنید.

فروشگاه بهترین چای زعفرانی مشهد

ایران را کشوری چهار فصل می نامند چرا که آب و هوای نقاط مختلف ان متفاوت است به همین دلیل در هر استانی رشد یک محصول کشاورزی بهتر صورت می گیرد. و در واقع هر محصولی را به نام یک استان می شناسند.

زعفران ادویه ای خاص می باشد که شاید در بیشتر استان های کشور در مقادیر مختلف کشت شود اما محل اصلی پرورش آن خراسان جنوبی و رضوی است که از سابقه بالایی در این زمینه برخوردار هستند.

چای زعفرانی مشهد یک نوشیدنی دلچسب و آرام بخش است که برای رفع خستگی و تزریق نشاط و تندرستی به بدن لازم می باشد. نوشیدن روزانه این محصول از دیرباز به خصوص در فصل زمستان توصیه گردیده است.

فروشگاه بهترین چای زعفرانی مشهد

چای زعفرانی مشهد به صورت بسته بندی پاکتی و تی بگ موجود است تا مصرف کننده بر حسب نیاز خود خرید کند. نوشیدن چای یکی از سنت های ایرانیان در دورهمیص ها می باشد که معمولا آن را با اضافه کردن زعفران خوش طعم تر می کنند. این نوشیدنی را می توان با نبات و یا عسل نوش جان کرد تا طعم تلخ آن گرفته شود.

زعفران در مشهد در سطح زیادی کشت می شود که بعد از برداشت و جدا کردن کلاله ها بر حسب یک سری ملاک ها بسته بندی می گردد. بهترین نوع زعفران سوپر نگین قلمدار می باشد که باید کلاله ها بدون خمیدگی بوده و از هم جدا باشند این نوع به علت سخت بودن کار جداسازی کمتر تولید می شود و معمولا صادر می گردد.

فروشگاه بهترین چای زعفرانی مشهد

شناخته ترین نوع زعفران در مشهد سرگل می باشد که برای مصارف خانگی و آشپزی استفاده می شود. تمام قسمت های گل زعفران دارای خواص بسیاری هستند به همین دلیل از آن ها به همراه کلاله در تولید فرآورده های زعفرانی استفاده می شود.

چای زعفرانی مشهد با استفاده از دستگاه های پیشرفته و از ترکیب چای مرغوب و زعفران اعلا تهیه می شود که برای تهیه آن لزومی ندارد حتما به این شهر سفر کنید بلکه از طریق خرید اینترنتی می توان از سایت فروش این محصول و یا نمایندگی ها خرید کرد.

آماده سازی این محصول در منزل به روش سنتی و با خرید زعفران اعلا مشهد و چای سیاه درجه یک امکان پذیر است اما اگر زمان کافی برای طی مراحل آماده سازی را ندارید خرید چای زعفرانی مشهد آماده روش بهتری است.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید