مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه اسپری زعفران سحرخیز ۶ عددی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسپری زعفران سحرخیز چگونه تهیه می شوداسپری زعفران سحرخیز کجا استفاده می شود
فروشگاه اسپری زعفران سحرخیز 6 عددی

بهترین و به صرفه ترین اسپری زعفران سحرخیز که در هر جعبه ۶ عدد قرار داشته را می توان از فروشگاه ها و بازار های اینترنتی تهیه نمود و آن را در حجم های عمده خریداری کرد.

اسپری زعفران سحرخیز چگونه تهیه می شود

فروشگاه اسپری زعفران سحرخیز 6 عددی

شرکت های بزرگی در سراسر ایران وجود دارند که در زمینه زعفران مشغول به کار می باشند. در همه این شرکت ها وجه اشتراکی وجود دارد و آن جذب مشتری بیشتر و رضایت مندی خریداران از محصولشان است.

آن ها در جهت رقابت با یکدیگر دست به تولید محصولات متنوع و استفاده از زعفران به شیوه های مختلف می زنند. حال ما به محصول اسپری زعفران سحرخیز مراجعه کرده و قرار است مراحل تولید آن را توضیح دهیم.

فروشگاه اسپری زعفران سحرخیز 6 عددی

درون اسپری زعفران مایع زعفران وجود دارد که با استفاده از این محصول می توان آن را به سطوح مورد نظر اسپری کرد. در اولین مرحله از تولید این فرآورده زعفرانی، شرکت سحرخیز آب آشامیدنی خالص تهیه می کند. به این صورت که اول آن را با استفاده از دستگاه QR به طور کامل تصویه می کنند تا ناخالصی ها و املاح آن کاملا جدا گردند.

فروشگاه اسپری زعفران سحرخیز 6 عددی

سپس برای استریل کردن آن از اشعه های UV استفاده می کنند و در نهایت آب خالص به دست آمده را در محفظه ها و تانکر های مخصوصی نگه داری می نمایند. مقدار مشخصی از آن را وارد پمپ ها می کنند و در مرحله بعد آب را حرارت داده و گرم می کنند.

زعفران خشک شده، خالص و مرغوب را به همان میزان و نسبت به آب که کارشناسان توصیه کرده اند را وارد این پمپ ها کرده تا با آب ترکیب شود. این محلول تا مدتی در همین مکان می ماند تا رنگ و عطر زعفران در آن تثبیت شود و خواص آن از بین نرود.

در مرحله بعد تولید اسپری زعفران سحرخیز، محلول آب و زعفران را به درون کیسه آلومینیومی ارسال می کنند. سپس آن را درون قوطی گذارده و بین کیسه و بدنه اسپری را با گاز پیشرانه پر می نمایند که برای عمل اسپری کردن مورد نیاز می باشد. همچنین این گاز هیچگونه تماسی با محلول نداشته و به هیچ عنوان نیز از داخل قوطی خارج نمی گردد.

فروشگاه اسپری زعفران سحرخیز 6 عددی

در نهایت درب آن را به طور کامل می بندند و وارد مرحله زدن برچسب و ظاهر سازی می شود. حال اسپری زعفران سحر خیز کاملا آماده عرضه می باشد. نکته موجود این است که تمامی این مراحل کامل بهداشتی صورت می گیرد و از مرغوب ترین مواد استفاده می شود تا شمایی که از این محصول خرید می کنید با خیال راحت از آن بهره ببرید.

اسپری زعفران سحرخیز کجا استفاده می شود

برای بهره وری از این محصول نیازی به فکر زیادی نیست. اولین و ابتدایی ترین استفاده از اسپری زعفران سحرخیز، تزئین برنج می باشد. بدین صورت که حتی می توان حروفی بر روی برنج ترسیم کرد و نوشت. بعضی نیز برای نقاشی پدیده های طبیعی همچون گل استفاده می کنند که این خود اشتهای مشتری یا مهمان را چند برابر می کند.

فروشگاه اسپری زعفران سحرخیز 6 عددی

حتی از آن می توان برای خوش طعم و خوش عطر کردن خورشت ها بهره برد بدین صورت که در مراحل پخت آن را افزوده و در نهایت شاهد رنگ سرخ بسیار زیبای غذایتان خواهید بود. برای تهیه انواع خوراک ها نیز از اسپری زعفران سحرخیز می توان بهره برد و آن را خوشمزه تر نمود. در کباب پزی ها از این محصول استفاده فراوانی می شود بدین صورت که از اسپری زعفران سحرخیز برای رنگ بخشی و خوش طعم شدن ماده غذایی خود بهره می برند و برای مثال جوجه کبابی بسیار خوش بو بدست خواهد آمد که عقل و هوش را از سر مشتریان ببرد.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید