مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت دمنوش زعفران سحرخیز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید و تدارک دمنوش زعفران سحرخیز
بهترین قیمت دمنوش زعفران سحرخیز

جهت خرید عمده محصولات زعفرانی چون دمنوش زعفران سحرخیز با بهترین قیمت موجود در بازار می توانید از سایت های مختلفی از قبیل فرانیز اقدام نموده و سفارش خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

بهترین قیمت دمنوش زعفران سحرخیز

بسیاری از تجار برایشان اهمیت دارد که محصولی را که به مردم عرضه می دارند چه مراحلی را طی کرده و چگونه تولید شده است. وقتی که بدانند مواد چگونه گرد هم آمده و به چه صورتی تهیه شده اند، بهتر می توانند مشتریانشان را راهنمایی کنند و بگویند که دقیقا کالایی که ارائه می کنند دارای چه ترکیباتی است.

دمنوش زعفران سحرخیز از محصولات پرطرفدار بازار زعفران است که در دنیا رقبای زیادی داشته و همراه در حال پیشرفت و توسعه می باشد. تاجران بزرگی برای ارائه این محصول فعالیت داشته و در فروشگاه های داخلی و خارجی آن را به مشتریان عرضه می کنند.

حال اگر شما نیز می خواهید با خرید حجم عمده ای از این محصول، به تجارت آن بپردازید، بد نیست بدانید که دقیقا یک دمنوش چگونه تولید می شود. برای اطلاع از آن با ما همراه باشید.

بهترین قیمت دمنوش زعفران سحرخیز

مراحل تولید و تدارک دمنوش زعفران سحرخیز

قبل از هرچیز خوبست که یاد آوری کنیم تمامی مراحل و خط تولید آن، طبق استاندارد های اروپایی و جهانی تنظیم شده و به دور از هرگونه آلودگی صورت می گیرد. به همین خاطر محصولی به شما تحویل می دهند که کاملا سالم و بهداشتی بوده و برای سلامت بدن مضر واقع نمی شود.

بهترین قیمت دمنوش زعفران سحرخیز

اول از همه مرحله جمع آوری و تدارک دیدن گیاه است که معمولا آن را پس از برداشت در مواقع خاصی همچون صبح زود و یا قبل غروب که هوا سرد تر است، به کارخانه منتقل می کنند و شرایط نگهداری آن را فراهم می آورند. برای گیاه زعفران مرحله جداسازی کلاله های قرمز از گل آن نیز وجود دارد که برای اختصار مطلب از گفتن آن پرهیز نموده ایم.

در مرحله بعد تولید دمنوش زعفران سحرخیز با استفاده از الک ناخالصی هایی که ممکن است در میان ریشه های قرمز زعفران موجود باشد را جدا می نمایند. سپس در دستگاه های خشک کن قرارشان می دهند. دما در این محفظه ها حدود ۳۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد بوده و سبب می شود که رطوبت از ریشه ها گرفته شده و رفته رفته خشک شوند. همچنین از برخورد پرتو های نور خورشید به آن جلوگیری می کنند که ترکیبات مفید و مواد آلی و معدنی موجود در آن از بین نرفته و کیفیت خود را از دست ندهند.

بهترین قیمت دمنوش زعفران سحرخیز

در تولید دمنوش زعفرانی سحرخیز، پس از مرحله خشک کردن با الک های مخصوص، حجم ها و ضخامت خورده های مختلف زعفران را از یکدگیر جدا می سازند و آن بخش که به ذرات ۲ تا ۳ میلی متری بدل شده است را برای تهیه و تدارک دمنوش زعفرانی سحرخیز، انتخاب می نمایند.

در مرحله بعدی که می توان گفت حساسیت بیشتری از لحاظ ترکیبات نسبت به دیگر مراحل دارد، فرمولاسیون است. در این مرحله گیاهان دیگری را به آن می افزایند اما این نیازمند یکسری تحقیقات و آزمایش ها توسط متخصصان تغذیه ای دارد که تشخیص دهند چه گیاهانی در کنار هم می تواند برای سلامتی مفید واقع شود. چون بعضی گیاهان در کنار یکدیگر تاثیر منفی گذاشته و موجب آسیب رسیدن به سلامتی انسان ها می شود. برای مثال شرکت سحرخیز برای تولید دمنوش خود از ترکیب گیاهان زعفران، گل محمدی و هل استفاده می کند و طعم و عطری فوق العاده را به ارمغان می آورد.

بهترین قیمت دمنوش زعفران سحرخیز

در مرحله آخر نیز بسته بندی صورت می گیرد که این ذرات گیاهی را وارد یکسری پاکت می کنند تا دمنوش کیسه ای پدید آید. حال دمنوش زعفران سحرخیز آماده بسته بندی بوده و در آخر طی مراحلی به بازار عرضه می گردد.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید