مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه بی وقفه عصاره پودر زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تهیه عصاره پودر زعفرانتاثیر فرآورده سازی بر افزایش سود
ارائه بی وقفه عصاره پودر زعفران

این سایت برای کسانی طراحی شده است که طالب خرید عصاره پودر زعفران بی وقفه و در کمترین زمان ممکن هستند. و علاوه بر آن به ارائه انواع زعفران و فرآورده های آن از برند های معتبر می پردازد.

روش تهیه عصاره پودر زعفران

ارائه بی وقفه عصاره پودر زعفران

اگر نسبت قیمت، عطر، طعم ، رنگ، پایداری خواص درمانی، مدت رمان ماندگاری و قیمت فراورده های زعفرانی با یکدیگر را بسنجیم خواهیم دید که عصاره پودر زعفران از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

برای تهیه عصاره پودر زعفران ابتدا آن را با ترکیب با حلال های دیگر به صورت مایع در می آورند. این عمل چون به وسیله متخصصان و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها صورت میگیرد سبب می گردد که تمام خواص زعفران منتقل شود. در حالی که اگر این امر به صورت سنتی صورت گیرد درصد کمتری از این خواص انتقال می یابد.

مایع زعفران در این مرحله نیز قابل فروش است .اما مهم ترین مشکل عصاره مایع این است که هم از پایداری کمتری برخوردار است و هم به علت حجم بیشتری که دارد برای جابجایی نیاز به هزینه و تلاش بیشتری دارد. بعد از تهیه عصاره مایع اگر تبخیر آن صورت گیرد عصاره پودر زعفران به دست می آید.

ارائه بی وقفه عصاره پودر زعفران

در عصاره پودر زعفران مشکلات  مرحله قبل رفع شده است. چرا که اگر فرآیند خشک کردن آن به صورت درست انجام شده باشد. پایداری بیشتری دارد و همچنین این محصول حجم کمتری ولی با هم خواص را دارد.

 اما باید توجه داشت که پودر زعفران و عصاره پودر زعفران متفاوت هستند. پودر زعفران مستقیما از پودر کردن زعفران به دست می آید اما  عصاره پودر از تبخیر کردن عصاره مایع به دست می آید.

اما در کل مزیتی که عصاره مایع و عصاره پودر زعفران دارند این است که شیوه استفاده از آن ها بسیار آسان است و در مقایسه با خود زعفران قیمت مناسب تری دارند.

تاثیر فرآورده سازی بر افزایش سود

ارائه بی وقفه عصاره پودر زعفران

فرآورده سازی از زعفران موجب جذب مشتریان بیشتری در خارج از ایران و افزایش صادرات این محصول می شود که این امر کمک شایانی به ارز آوری و ایجاد شغل می کند.

اما نکته حائز اهمیت در صادرات علاوه بر کیفیت، ویژگی های ظاهری محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان ماندگاری آن است.

در بازرگانی فرانیز به این دلیل که انواع فراورده ها و مناسب با هر نوع سلیقه ای عرضه می شود و در کنار عرضه محصولات مشاوران مجربی را در مجموعه خود دارد. مشتری می تواند قبل از خرید محصول با توجه به مقصد تجاری خود از راهنمایی آنان بهره ببرد و با این کار سود قابل توجهی را کسب نماید.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید